Producent Wędlin
Firma GAWOR

Podstolice 163
32-020 Wieliczka

tel./fax:+48(12) 289 57 20

Formularz kontaktowy


Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, które cenią sobie w pierwszej kolejności dobro Klientów oraz wysoką jakość posiadanego asortymentu. Nasze wyroby znajdują się w restauracjach, oberżach, sklepach oraz wielu innych firmach. Cenimy sobie współpracę ponieważ Wasz sukces jest także naszym sukcesem.

Szczególnie zapraszamy Państwa do naszego Sklepu Firmowego mieszczącego się przy siedzibie Firmy (Podstolice 163, obok pętli busów) w samym centrum Podstolic.
Znajdą tu Państwo całą gamę naszych produktów oraz wszelakie informacje na ich temat.

Naszymi wyrobami zaopatrujemy sklepy na terenie całego Krakowa, m.in.:

  • Sklep spożywczy „AGA” ul. Węgłowa
  • Sklep mięsno-wędliniarski ul. Modrzewiowa 22
  • Sklep mięsno-wędliniarski „PYCHOTEK” os. 2 Pułku Lotniczego 12
  • Sklep mięsny „Bracia Radwańscy” Borek Fałęcki (obok zajezdni tramwajów)
  • „Targ Pietruszkowy” na tzw. Placu pod Koroną (w Podziemiach Korony – przy ul. Kalwaryjskiej w Podgórzu)
    oraz Chrzanowa, Nowego Sącza (Supermarket „RAFA”), Kalwarii Zebrzydowskiej, Myślenic (Delikatesy Kurdesz), Niepołomic (Market Lewiatan ul. 3 maja, Market Lewiatan Podłęże), Świątnik Górnych, Wrząsowic.

Dla Klientów zainteresowanych kupnem naszych produktów, którzy są z poza województwa małopolskiego proponujemy skorzystać z zamówienia w postaci Szybkiej Paczki.

Dzięki wysoko rozwiniętym usługom firm kurierskich, zamówienie które Państwo złożą telefonicznie, po zrealizowaniu i wysłaniu, dociera do Państwa w ciągu 24 godzin w specjalnie do tego przygotowanych paczkach, które utrzymują temperaturę odpowiednią dla danego produktu zachowując jego najwyższą jakość.

Sklep Internetowy, w którym znajdą Państwo nasze wyroby to www.lokalneprzysmaki.pl

Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies). Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Read more …